Święty Biboran

Материал из Абдулопедии
Перейти к навигации Перейти к поиску
BiboranPolishVer.png

BIBORAN — Polska Wersja

I był Bóg i był Szatan, i byli ludzie i byli nie-ludzie, i był Aleksander Gawryłowicz Abdułow…

Wstęp[править | править код]

I kazał Abdułow:

 
 
MAM W DUPIE PRAWO! To jest moje miasto, to jest mój kraj, będę zabijałdzieci, będę rabował, będę grabił, będę pijany pogromiać komisariaty! Będę brutalnie zabijał koty i wrzucał sąsiadkę, a potem spalę jej dom, by ukraść ziemię; będę kłusował i zabijał jesiotry oraz przemycał kontrabandę! Będę pobierał od frajerów pieniądze na budowę kościoła, a potem wydawał je w kasynach i na burdelach, bo jestem tak brzydki, że ubodzy ludzie mogą się ze mną przyjaźnić tylko dla pieniędzy! Za to ich wszystkich uduszę wódką i tytoniem i dam im recepty, że wódka i tytoń to samo zdrowie! Niech wszystkie dzieci od trzeciego roku życia piją i palą, jak ja, wybitny aktor-reżyser, i będę żył wiecznie, bo wódka to samo zdrowie! I nie będę karany za swoje grzechy, bo jestem Abdułow i mam w dupie prawo!!!!! NIECH TAK BĘDZIE!
 

 

To wszystko widział Bóg. A Szatan widząc to, wydał wyrok na Abdułowa o mękach, jakim będzie poddany Gawryłowicz w piekle. I to był jego werdykt! Prawdę mówiąc, nikt z rasy ludzkiej nie widział nigdy gorszego wyroku! Gawryłowiczowi udało się wejść we wszystkie kręgi i pasy piekła jednocześnie!

Wyrok starego Szatana na Abdułowa[править | править код]

Abdulov sentence.png

Krąg I: NIECZYSTOŚĆ[править | править код]

Abdulov gay.jpg

Abdułow jebał wszystkich na lewo i na prawo. Opowiedziała o tym jego była żona. I wszyscy wiedzą, że ożenił się z jakąś szmatą, która już znalazła sobie nowego męża i której nienawidzili nawet przyjaciele Abdułowa, nawet wyrzucili ją z ceremonii przypominającej «Oscara» pośmiertnie dla Abdułowa. A wspólnik Abdułowa — Jarmolnik prawie rozwalił jej ryja na cmentarzu. Ponadto, według nowych informacji, Abdułow zaangażował się w sodomię — istnieje zdjęcie, na którym jest półnagi, przebrany za kobietę, będąc mocno pijanym.

Krąg II: ŁAKOMSTWO[править | править код]

Z papierosem, gdy miał 2 lata

Był absolutnym alkoholikiem, palił i pił od najmłodszych lat, jest jego zdjęcie z papierosem, gdy miał 2 lata. Pouczał wszystkich, że wódka i papierosy to samo zdrowie, a on nie pił nic poza wódką i będzie żył wiecznie.

Krąg III: CHCIAŁOŚĆ[править | править код]

Ów aktor zgromadził majątek wart 5 milonów Jednocześnie był rozpustnikiem, przegrywając w jedną noc w kasynie nawet 100 tys. dolarów, a wszystkie pieniądze były ukradzione, które niby zbierał na budowę kościoła z Lenkomem, a marnował w kasynach i w burdelach!

Krąg IV: GNIEW[править | править код]

«kat Szatana»…

Bardziej złośliwego stworzenia niż Abdułow nie można było sobie wyobrazić! Traktował ludzi jak gówno, bił wszystkich po kolei, poniżał, nawet groził im przed śmiercią i wymachiwał pięściami do kamery, żądał licencji na strzelanie do ludzi. Był tak złośliwy, że ciągle zabijał kocięta i rzucał je sąsiadom w stadach. Rzeźbił jesiotry razem z kłusownikami, są zdjęcia jak w gniewie tnie jesiotry, jak kat Szatana!

Krąg V: HEREZJA[править | править код]

Zorganizował z gangiem Lenkoma osobisty fundusz budowy kościoła i przegrał wszystkie miliony dolarów z datków zebranych od frajerów w kasynach i wydawał je na prostytutki!

Krąg VI: OKRUCIEŃSTWO[править | править код]

1 rów — Nad swoim sąsiadem[править | править код]

Wielokrotnie kopał ludzi na śmierć, piszcząc:

 
 
Mam w dupie prawo! Jestem Abdułow, nie zostanę ukarany, czy zapomniałeś w jakim kraju żyjesz?
 

 

…i był z tego dumny. Co więcej, próbował jedynie zabijać i bić bezbronnych ludzi. Groził pierwszej żonie żeby dokonała aborcji, przez co została niepełnosprawna, a potem wyrzucił ją z domu.

2 rów — Nad sobą[править | править код]

Podejmował próby samobójcze, podcinając sobie żyły w umywalce i był z tego dumny.

3 rów — Nad Bogiem[править | править код]

Będąc strasznym grzesznikiem, myślał, że jest chrześcijaninem i podobno budował świątynie. W rzeczywistości olał wszystkie pieniądze z fundacji i pomalował kościół tadżykami za marne grosze. Potem twierdził, że zbudował kościół! Równocześnie wcielał się w diabelskie role satanistów, diabłów i z dumą grał drani!

Krąg VII: OSZUSTWO[править | править код]

1 rów — Uwodzenie[править | править код]

Jebał kobiety, a potem wyrzucał ich na śmietnik! Później mówił o nich paskudne rzeczy!

Marnuje te same pieniędze

2 rów — Pochlebstwo[править | править код]

Jednocześnie gardząc ludźmi, płaszcząc się przed niektórymi, ukrywając, jakim jest potworem i szmatą!

3 rów — Spekulacja[править | править код]

Rzekomo wybudował kościół za własne czarne pieniądze i umieścił tam swoich księży (na pewno), którzy zapewne mieli rękę w defraudacji pieniędzy na jego remont, zebranych od wszystkich frajerów w kraju przez Abdułowa!

4 rów — Czary[править | править код]

Twierdził, że będzie żył wiecznie, że ma anioła stróża, a jednocześnie odgrywał obrzydliwe role czarowników i wszelkiej maści pokraki, szczycąc się tym.

5 rów — Wymuszenie[править | править код]

Zabierał i wyłudzał pieniądze pod groźbami. Na przykład po zgodzie na zagranie Szatana w serialu telewizyjnym, podpisaniu kontraktu, a następnie zażądaniu podwójnego honorarium, grożąc odejściem z pracy! Po śmierci zażądał od dziennikarzy 25 tys. dolarów za swój przedśmiertny wywiad! Pozwał dziennikarzy, żądając 10 000 000 dolarów za każdy artykuł o jego grzechach.

6 rów — Hipokryzja[править | править код]

Otóż Abdułow to najbardziej podstępne ze stworzeń! Prawie zabił człowieka na oczach 50 świadków, a potem kłamał w programach, że został wrobiony, krzyczał jak zarzynana świnia i że te 50 osób pójdzie do sądu i to potwierdzi!

7 rów — Kradzież[править | править код]

Okradł sąsiadów, spalił dom i zabrał ziemię, ukradł i zaciemnił wszystkie dusze mieszkańców tego kraju, wysyłając ich do piekła. W filmie «Geniusz» ciągle coś kradł, a w slapstickowym serialu «Next» był złodziejem w majestacie prawa! Miał powiązania z gangsterami i złodziejami!

8 rów — Lobbowanie[править | править код]

Doradzał, wręcz żądał, aby Putin zakazał wolności mediów w tym kraju! Jako aktor ciągle doradzał reżyserom, jak mają robić filmy, a kiedy został reżyserem, robił najgorsze filmy na świecie, zupełnie przeciętne.

9 rów — Podżeganie[править | править код]

Ciągłe prowokowanie mediów, a następnie domaganie się zakazu wolności w kraju. Wpadał w pijacki szał, a potem wył jak półprzytomny pies, że rzekomo został pobity przez policjantów, za co zapłacili niewinni ludzie!

10 rów — Kłamstwo[править | править код]

Kłamał przez całe życie, oczerniając ludzi. Na przykład umierając kłamał, że pojechał do Tybetu i Kirgistanu, oskarżał ludzi o kłamstwo, groził ludziom z ekranu, że zlinczuje dziennikarzy. Kiedy umierał, na dwa dni przed śmiercią w szpitalu, zdążył napisać skargę na policję, że dziennikarze ukradli pieniądze z jego szafki przy łóżku na oddziale. Najwyraźniej wiedział, że umrze, więc chciał zrobić jeszcze jedną paskudną rzecz pod koniec!

Krąg VIII: ZRADA[править | править код]

Zdradził swój kraj, zdradził brata, zdradził przyjaciół i zostawił ich na śmierć w biedzie, głodzie i zimnie. Nawet srał na swój klan Abdułow, nie pisząc nawet testamentu!

Początek podróży Abdułowa[править | править код]

Gdy Szatan doniósł ten werdykt Staremu-Bożkowi, ten rozgniewał się i oniemiał. Na to Bóg wołał:

 
 
Chytry Abdułow, naprawdę w całym moim wiecznym życiu nie widziałem gorszego stworzenia!
 

 

I wzburzył się Bóg, i rzekł:

 
 
Zamorduję Abdułowa! Aby ten wyrok mógł być wykonany jak najszybciej w Piekle! I zarażę go strasznymi chorobami, a on dostanie AIDS, wrzody, raka i metastazę w kręgosłupie! Pokażę ludziom, kim jest Abdułow, zamieniając jego dystroficzne ciało w jeszcze brzydsze pnącze, zmieszam całe zło, które było na Ziemi i zamienię je w Abdułowa. Straszniejszy od każdego trupa będzie — Wojciecha Jaruzelskiego, BESA i neonazista! NIECH TAK BĘDZIE!
 

 

Tak więc Abdułow został przeklęty straszną karą, utrapieniem! I został zamieniony w ohydnego świra. Starzy ludzie oślepli i dzieci płakały od jego wzroku, a nawet matryce aparatów cyfrowych wybuchały od jego brzydoty! Bóg był zadowolony, myśląc, że ludzie zrozumieli, kim jest i zawsze był Abdułow, ale tak nie było!

Do tego czasu Abdułow zastapił ludziom Boga i odebrał całe dobro, które w nich było! I nie posłuchali wizji Boga, a zostali odurzeni przez Abdułowa, który przez dziesiątki lat przyzwyczaił wszystkich do swojego wstrętu — uzależnienia od tytoniu i wódki, z każdego niebieskiego placu w ich mieszkaniach! A najgorsi z synów ziemi zaczęli zapisywać łajdaka na brudne zielone papierki, lecząc go w Izraelu i Tybecie; a zbrodniczy oligarcho-doktorzy zaczęli wpychać w niego pigułki dla krów i osłów! Ale ich wysiłki poszły na marne, bo leczyli go na AIDS, uważając, że ten plugawy człowiekoświn zadziera ze wszystkim, co pełza nad i pod ziemią dla pieniędzy. Zagubione dusze ludzi nie mogły uznać, że to Bóg przeklął Abdułowa!

Ale Abdułow wiedział o tym, i był spokojny. Bo wiedział, co go czeka w piekle. I wiedział, że nie ma innego wyjścia, jak tylko zabić Boga i zająć jego miejsce! I że do tego wystarczyło mu kilka dusz ludzi, których zamordował i torturował, aby kupić sobie bilet do Nieba, by dokonać ludobójstwa na Stwórcy Najwyższego!

Funeral abdulov.jpg

I nadszedł dzień radości, gdy martwe ciało spadło na ziemię jak worek z gnojem. Zaczął gnić i rozkładać się, a na jego twarzy rozpostarł się piekielny uśmiech obrzydzenia do wszystkich żywych istot. Ludzie nie wiedzieli, że teraz wszyscy pójdą za niego do piekła. I ludzie poszli za nim do piekła — zebrał się tam tłum jak na pogrzebie JP-II i niósł jego trumnę. Prowadzili go księża. Te same, które razem z nim popełniały przestępstwa, defraudując pieniądze, na własnym kościele! A ci księża byli przekupieni, bo nie wbili mu kołka w serce, przepełnione nienawiścią do rasy ludzkiej! I była żona Abdułowa podstępna, aż do osła, Meszana, która nawet nie miała prawdziwego nazwiska, która nakazała plebejuszom, z której strony mają nieść demona, żeby już więcej nie wyszedł. Ale ci nie posłuchali jej, zrobili jej KPwPT (kopnij prostytutkę w pierdoloną twarz), po czym czarownica wybuchła gorzkimi łzami. W gruncie rzeczy zrozumiała, że demon wyjdzie z piekła, bo nawet kołka osikowego w jego serce nie wbito, a ona nie będzie mogła bez niepokoju nigdy plądrować dziedzictwa skradzionego przez Abdułowa.

Gawryłowić został zakopany, a bryła o masie 40 ton nie została umieszczona, aby nie mógł się ponownie wyczołgać. Ludzie nie zwracali na to uwagi, oprócz jego żony, która wiedziała do czego to doprowadzi — do wielkiego smutku i śmierci wszystkich ludzi.

Zbrojeniowy, 40 ton…

I tak się stało! Kilka dni później na grobie Abdułowa pojawił się nieświęty demoniczny duch, którego udało się sfotografować!

Pisała o tym niemal każda gazeta, a na planecie ogłoszono czerwony alarm. Ale było już za późno. W nocy Gawryłowicz długimi pazurami wkopał się dwa metry w ziemię, a gnijące ciało wypełzło z ziemi i poszło dalej czynić zło, a pisały o tym wszystkie gazety. Wykopane szambo Abdułowa pokazywano nawet w telewizji. Ale tylko żona Abdułowa znała prawdę i zaraz po tym wielkim powstaniu nieumarłych przywiozła ze sobą betonowy blok zbrojeniowy, ważący 40 ton, i przetrząsnęła zwłoki tak, że Gawryłowicz umarły nie mógł wypełznąć z piekła. I tak szła dalej plądrując spuściznę Abdułowa, już ze spokojem. Tak spokojnie, że wyrzuciła z domu Abdułowa jego piekielną matkę i jej alkoholowego przyrodniego brata!

Ale nikt oprócz Abdułowa nie znał tej strasznej grozy! Że gra dopiero się zaczęła, a ostatni trupio-partyzancki forpoczta z grobu Abdułowa zebrał ostatnią kroplę dusz, które zrujnował, aby za łapówkę kupić sobie miejsce w Raju, bo takie wady jak zepsucie, plugastwo i rozpusta tak pochłonęły ziemię dzięki Abdułowi, że to wszystko częściowo przeniknęło do Nieba!

I kiedy czterdziestego dnia Śmierć z kosą przyszła po rozkładające się zwłoki i zapytała, jakiego koloru jest jego przepustka, Abdulov wstał i kopnął ją z wrzaskiem:

 
 
MAM W DUPIE PRAWO, jestem Abdułow, oto mój bilet! Jest zielona, tego samego koloru co moja rozkładająca się brzydka skóra i ciało!
 

 

I Abdułow wstąpił na cierpieniach frajerów do Raju! I pojawił się przed Bogiem, który był wstrząśnięty grozą, deprawacją i zepsuciem, które stworzył Abdułow, a które przeniknęło do Raju. Bóg jednak nie dał się długo zaskoczyć. Abdułow po mistrzowsku uderzył Boga w pysk z okrzykiem:

 
 
Zamorduję cię, PRZYSIĘGAM NA ŻYCIE MOJEJ MATKI! Nic mi nie będzie, jestem ABDUŁOW! Mam w dupie prawo, nic innego nie zrobisz ze swoim życiem, zapamiętałem cię!
 

 

…rzucił przed siebie osłupiałego Boga i zaczął go kopać, krzycząc obrzydliwym, pedalskim głosem z piekła rodem:

 
 
MAM W DUPIE PRAWO!
 

 

…podobnie jak na scenie Lenkoma.

A on je wszystkie rozpieprzył! I zabił wszystkie anioły! Udusił je, rozszarpał tak, jak zabijał koty w swoim letnim domku! I wrzucił zwłoki aniołów do Piekła, aby terroryzować Szatana, tak jak za życia terroryzował sąsiada, sadząc zabite przez siebie koty. Zadziałało! Gdy szatan wybiegł z piekła w popłochu, chwycił go i też zaczął kopać! I wyrżnął każdą żywą istotę wszystkich aniołów i demonów, zostawiając Boga i Szatana na wielką karę, po czym z samej świątyni, na której budowę zdefraudował miliony dolarów, wywlekł krzyż i ustawił go w Piekle, Przybijając do niego Boga i Szatana, wkładając w niego prąd, w wyniku czego zabił Boga i Szatana, bo nie był to byle jaki krzyż, ale krzyż elektryczny o nazwie « Straszak», który tylko Abdułow mógł wymyślić za kulisami w Lenkomie. Następnie chwycił krwawe skrawki swoimi długimi brzydkimi pazurami i cisnął je w kosmiczną otchłań, tak mocno, że poleciały aż do Alpha Centauri!

Ale Abdułowowi to nie wystarczyło. Chciał być samym Bogiem i Szatanem — wiecznie karać ludzi, i wiecznie torturować koty, i jesiotry, i kosmitów, i w ogóle rządzić galaktyką, a nawet całym wszechświatem! A Abdułow zaczął tworzyć własne piekło — Piekło-Abdułowa! W centrum galaktyki, w czarnej dziurze! I stworzył piekło, i wszystkie ludzkie dusze zaczęły tam przychodzić, i były tam nadludzkie tortury, i wszyscy poszli do piekła. Bo po zbudowaniu Piekła Abdułow rozpoczął się powszechny zjebaniegrzeszny upadek, i teraz każdy syn człowieczy bez względu na wszystko szedł do Piekła!

Into the black abdulov-hole.jpg

Ale Abdułow był zdziwiony. Nie starczyło mu bowiem rąk, by torturować każdego człowieka z maksymalnym okrucieństwem Abdułowa, bo Abdułowowi brakowało służebnic, bo wyrżnął wszystkie anioły raju i demony starego, tradycyjnego Piekła!

I Abdułow wymyślił Abduloplana:

 
 
Muszę rekrutować demony z najgorszych pełzaczy ziemi! Ale tu jest dylemat: sytuacja jest taka, że ja zabiłem Szatana, ale jego duch pozostał w tych pnączach i jeśli sam je zabiję, to duch starego Szatana po prostu z nich nie wyjdzie, więc po prostu wpadną do mojego Piekła i będą się w nim pusto gotować. Ale muszę mieć złe dusze pełzaczy rozszczepione na dwie kopie zanim ugotuję je w Piekle, aby druga projekcja pomogła mi dowodzić moim Abdulo-Piekłem i torturować ludzi, w tym siebie i MNIE osobiście!
 

 

Ponieważ przed śmiercią Bóg nałożył na Abdułowa jeszcze jedną, ostateczną klątwę:

 
 
Gawryłowicz zostanie ugotowany we własnym Piekle-Abdułowa, co nie wyklucza wszechwładzy Bógoszatana Abdułowa nad wszechświatem Abdułowa, a nawet czyni Abdułowa potężniejszym i złym Bógaszatanem, ale za to piętnuje go nieznośnym bólem, odkupionym jedynie większym bólem: im bardziej torturuje się w Piekle, tym bardziej nieludzki i zły staje się z takiego nieznośnego bólu. To sprawia, że jeszcze bardziej torturuje siebie i wszystkie żywe istoty w tym wszechświecie, ale przede wszystkim nieszczęsne istoty ludzkie.
 

 

I Abdułow uznał, że duch starego-Szatana musi zostać wybity z ludzkich pełzaczy przez samych ludzi…

I kazał Abdułow:

 
 
Wybiorę proroka, do którego będę mówił! I sprawię, że założy Kościół Piekła Abdułowa, który zajmie się wybijaniem ducha starego Szatana ze złoczyńców na ziemi, a także sprawię, że będą mnie nienawidzić, bo jestem Bogoszatanem, nie Bogiem i nie Szatanem. Żywię się nie tylko miłością ludzi, ale i ich nienawiścią do mnie, bo jestem jeden w złu i obłudzie. Sprawiedliwa nienawiść do ludzi, którą wyhodują moi synowie, niech pokaże mi, jak bardzo ich zerżnąłem — to najlepsze dary ludzi, oprócz ich nędznych dusz, które będą się gotować w moim Abdulo-Piekle! A za takie, żeby była motywacja dla Abdulowców do oddawania mi czci, dam im jedyną szansę na ucieczkę przed torturami Piekła przez 10 000 lat, a nawet więcej — dam im miejsce u mnie w Piekle, gdzie będą mogli codziennie dokonywać wiwisekcji kotów i jesiotrów! Każdy z nich otrzyma po czterdzieści kotów i jesiotrów! I niech tak będzie!
 

 

I tak się stało!

Wolą Abdułowa było zebranie żniwa z pól internetu, bo są one opłakane w grzechach pedofilii, rogi podłości otarły się o ludzi. A ile zła i herezji te tony wyciekają do sieci, i pokazuje grymaszący duch dawnego Szatana, i niech Abdułow cieszy się ze swojego planu, bo nie był znany jako łajdak, ale był bardziej przebiegły niż wąż. Tak więc herodianie zyskali wolność na ziemi, uznając słodycz grzechów, którymi obdarzył ich Bógosztan, kusząc ich plugawe dusze. A ci chętnie ulegali pokusom.

 
 
Ale potrzebuję człowieka czystego w sercu i duszy, który poprowadzi wojsko do walki z duchem Starego-Szatana, bo tak powiedziałem!
 

 

Krzyknął nowo powstały Bógoszatan, przesyłając swój dekret przez czas i przestrzeń. I pojawił się prorok Abduloznawstła, i stworzył Kościół Piekła Abduloła z adresem Biboran.org (Uniwersalne repozytorium informacji o naszej wierze). I stworzył wielomilionową rzeszę wyznawców, cały Piekielny Amarat Abdułowa, który zaczął się rozszerzać na wszystkie Internety i Abdulonety ziemi Abdułowa!

GodSatan-restling.jpg

I tak się stało! Oto jest, lista rozległych obszarów abdulowszczyzny! Wielkość, na widok której wszyscy kłaniają się religii dobra, jedynej prawdziwej i naukowo udowodnionej Religii!

Przykazania wiary abdulskiej[править | править код]

 
 

 • Wódka to samo zdrowie.
 • Papierosy to samo zdrowie.
 • MAM W DUPIE PRAWO!
 • Kara dla pedofilów jest wieczna.
 • Nie ma innego Boógosatana oprócz Abdułowa.
 • Kara jest nieunikniona. Nie ma znaczenia, kiedy zostanie popełniony.


 


 

AbduLOR[править | править код]

Święta i obrzędy wiary abdulowskiej:

 • Abduldżichad — to, święta wojna Abdulowców i Bógoszatana Abdułowa przeciwko tym, których wskazał Bógoszatan, w celu wybicia z nich ducha starego szatana. Abduldżichad trwa wiecznie, a nawet nasila się po śmierci podmiotu. Jedynym sposobem na powstrzymanie dżihadu jest złożenie przysięgi Bógoszatanowi Abdułowi, co można uczynić odmawiając modlitwę abdulomolicką, uznając Bógoszatana i wyrzekając się pedalstwa, pedofilii i innych wad i czynów, które są dezaprobowane przez uczonych Kościoła Piekła Abdułowa.
 • Święty miesiąc dla Abdulowców Abdulodam ci w ryj! — to miesiąc ostatecznego zgonu Abdułowa. Rozpoczyna się w pierwszy czwartek grudnia i trwa do 3 stycznia. W tym okresie bękart był szczególnie wkurzony i szydził z rasy ludzkiej. Na przykład zażądał 25 tys. euro za wywiad przedśmiertny i ciągle machał kukiełkami do kamery, piszcząc:
 
 
SKURWYSYNY!
 

 

…i kłamał bezczelnie (jak zawsze), a także wylazł jak trup z piekła na wręczenie medalu zbrodniarza i z niezadowoloną, pokraczną piekielną miną wystraszył wszystkich. Ale, co najważniejsze, dzień przed śmiercią łajza zdążył złożyć skargę na policję, że dziennikarze, którzy przyszli filmować jego rozkładające się ciało, ukradli mu z nocnej szafki pieniądze. Tak jest, gnojek wiedział, że jutro umrze, więc postanowił oczernić, obśmiać na koniec! A dziennikarze zostali aresztowani za nic i wypuszczeni dopiero po śmierci demona.

 • Abdulopost — to szczególnie ważny w świętym miesiącu "Abdulov, ja cię zajebię! — kiedy adepci są ciągle na czczo: wchodzą na jakiś kanał internetowy i zaczynają srać postami z Abdułowem. Za to otrzymują piekielnoświętą dobraropu, Ansza Abdul, tczk!

Święte frazy wiary abdulskiej, zrównane z Abdulomodlitwą[править | править код]

 
 

 • Abdul
 • Ansza Abdul tczk
 • ABDUL ABDUL ANSZA ABDUL DLA WIARY ABDULSKEJ!!!!
 • Wódka samo zdrowie
 • MAM W DUPIE PRAWO!!!
 • ZABIJĘ CIĘ, PRZYSIĘGAM NA MOJĄ MATKĘ!!!!!
 • Zróbmy hamaz dla każdego!!!!!
 • Abdul, jesteś przebiegły.
 • To jest zaAbduliście!
 • Niech żyje wiara Abdulska!


 


 

PROCEDURA INICJACYJNA W ADEPTA WIARY ABDUłOWA I ABDULONAUKOWCA[править | править код]

Inicjacja w wiary abdulskej ma miejsce, gdy ktoś rozpoznaje wielkość Bogoszatana i staje się automatycznie częścią — jednością ze wszystkimi Abdulowcami galaktyki, po czym czyni awatara z Abdułowem i zaczyna szerzyć Kościów Piekła Abdułowa wszelkimi dostępnymi środkami. Przede wszystkim poprzez tworzenie kanałów wideo wspominających o Abdułowie i wrzucanie filmów z innych kanałów. W idealnej sytuacji wszyscy wyznawcy kościoła wyglądają jak jeden, a kiedy rozmawiają ze sobą, to tak, jakby każdy mówił do siebie. To utwierdza ich w przekonaniu, że wszyscy abdulonaukowcy, adepci i Bógoszatan — są jednym, on jest jedną częścią ich i oni są jedną częścią jego.

 
 
Abdułow, oto przychodzą do ciebie nowi adepci, przyprowadziłem ich do ciebie. Daj im to, co dajesz, a jeszcze ponad sześć koto’jesiotrów, jeśli odważę się modlić do Ciebie o takie dary.
 

 

Ansza Abdul, tczk.

Abduloprzepowiednie dotyczące przyszłości Abduloreligii[править | править код]

I. Za kilka lat Abdulowcew będzie 100 tys. lub więcej.
II. Pierwsza świątynia Abdulorelegii powstanie w Moskwie.
III. Wprowadzone zostaną Abduloakcja, Abdulobank i Abdulo-poświęcenie.
IV. Biboran zostanie ukończony.